Milbrook Consulting Limited

Gayrimenkul Alım ve Satımında Uzmanlık 

Milbrook Consulting Limited, ülke çapında ticari gayrimenkul edinimi ve elden çıkarılması ile  Londra’da üst düzey konut mülklerinin alım ve satımı konusunda danışmanlık sunan bağımsız bir emlak ajansıdır.

İstenmesi durumunda müşterilerimiz adına gayri menkul açık arttırmalarına katılınır.

İster satın alımda, doğru bir mülkün bulunması için zaman alan arama faaliyetinde müşterilerimizi rahatlatıyor,  ister bir satışta en iyi fiyatı elde etmek ve  işlemlerin yürütülmesinde özel, kişisel ve yüksek kaliteli bir hizmet sunuyoruz.

Uzmanlık

İlkeli ve Bağlantılı.

Müşterilerimiz, normalde ulaşamayacakları piyasa dışı mülklere ulaşmada, piyasa bilgimizden ve benzersiz bağlantılarımızdan yararlanırlar.

Sadece bir müşteri adına ve onun çıkarlarını kesinlikle göz önünde bulundurarak hareket ederiz. Diğer satın alma veya satış acenteleriyle ortak hareket etmiyoruz ve fiili veya potansiyel bir çıkar çatışmasına yol açabilecek ilişkilere girmiyoruz. Ayrıca, müşterilerimiz adına işlemleri yerine getirirken mutlak gizliliğe uyuyoruz. Tamamen kişiye özel ve profesyonel yaklaşımımızın sizi hayal kırıklığına uğratmayacağını garanti ediyoruz.

Örnek İşlemler

Ticari

Kilburn, London

Fiyat – £4,063,500 
Getiri 7% ROE

Ticari

Soho, London

Fiyat – £14,500,000
Getiri 9% ROE

Ticari

Fulham, London

Fiyat – £6,300,000
Getiri 7% ROE

Mesken

Chelsea Creek, London

Fiyat – £2,345,950

Mesken

Battersea Power Station, London

Fiyat – £3,500,000

Mesken

Burlington Gate, London

Fiyat – £4,570,000