Delmar Residence

Size yüksek kaliteli yeni bir yerleşim kompleksi “DELMAR Residence” ı sunmak istiyoruz.  Yapı ve konsept olarak benzersiz olan bu yapı Boreti’nin elit bölgesi olan Becici de yer almaktadır. Budva’nın merkezine sadece 700 metre ve eski şehre ise yürüyerek 25 dakika uzaklıktadır. Tivat havaalanına 30 dakika, Podgorica’ya 50, Dubrovnik’e 1,5 saat,  Montenegro’nun kuzeyindeki Kolasin şehrine ise 2 saat uzaklıktadır. Delmar Residence, Avrupa’nın en güzel plajlarından birinin yer aldığı sahile sadece 250 metre uzaklıktadır. Yat severler için Dukley Marina‘sı çok yakında yer almaktadır.

Kompleks, lüks oteller Mediteran, Iberostar, Splendid ve Dukley Gardens‘ın hemen yanında yer almaktadır. Yakın çevrede  birçok restoran, bar, kafe, mağaza, spor kulübü, tenis kortu ve su parkı bulabilirsiniz.

Montenegro coğrafi olarak çok elverişli bir konuma sahip, ekolojik olarak temiz, politik ve ekonomik olarak kararlı bir ülkedir.  Ülkenin muhteşem güzellikte kıyılarına bazı örnekler olarak Adriyatik denizine olan kıyısı ve UNESCO koruması altındaki tabloid Boka – Kotorska Körfezi verilebilir. Güzelliği ile büyüleyici plajları, zengin tarihi ile eski şehirleri, yüzyıllar öncesinden Ortodoks  kiliseleri ve manastırları.

Kış aylarında da Karadağ (Montenegro) yaz aylarında olduğu kadar güzeldir. Kayak meraklılarını mutlu edecek her ayrıntıya sahiptir: Bu konuda iyi bilinen bölgeler Kolasin ve Zabljak  en gelişmiş ekipmana ve altyapıya sahip kayak kasabalarıdır.

Avrupa’nın doğal bir vahası olan Becici, Adriyatik rivierasının yumuşak ikliminde Delmar Residence’a ev sahipliği yapmaktadır. Burası size düşlerinizi gerçekleştirme fırsatı sunarken ailenize de konforlu bir yaşam imkanı verecektir. Akdeniz’in sakin havasını ve denizin sesini dinleyebileceğiniz bir rüya şehir.

Dinamik bir yaşam için gerekli en iyi ve en modern ekipmanlarla donatılmış, iyi tasarlanmış yüksek kalitede bir ev bulacaksınız.

Mükemmel konum, yüksek inşaat kalitesi, doğal malzemelerin kullanımı, dairelerin modern tasarımı, geniş teraslar, iki katlı ve avluda park etme bu kompleksin sahip olduğu birçok avantajdan sadece birkaçıdır. Doğal taş ve zarif dekoratif cephenin mükemmel kombinasyonu sunulmakta olan bu apartmanın inşasında, EC standartlarına uygun olarak sadece ekolojik  malzemeler kullanılmıştır. 

Delmar Residenсe – Adriyatik  kıyısında mutlu ve rahat bir yaşam için güvenli limanınız.

Delmar Residenсe, 39 m2 ile 120 m2 arasında 33 adet bir ve iki yatak odalı üniteye sahiptir.

Daireler, «-1» ile «5» arasında yedi katta yer alır. İki kat park için ayrılmıştır. -1 katında olanlar yeşil bitkilerle dolu kendi bahçelerine sahiptir. 0 ila 4. katlardaki daireler ise yeşilliklerle donatılmış geniş teraslara sahiptir, En üst kattaki dairede ise jakuzi bulunmaktadır.

Bina da “Shindler” (İsviçre) asansör bulunmaktadır. Asansör daireleri yeraltı otoparkına da bağlamaktadır.

DELMAR RESIDENCE’ın cephesi, zarafet ve parlaklık katan sütunlarla dekore edilmiştir. Birinci katta mermer zemin ve kristal avizeli loby, spor salonu, yönetim ofisi ve güvenlik odası bulunmaktadır. Tüm daire girişleri  24 saat video gözetimi altındadır. Ayrıca sadece daire sahiplerine açık yeşil alanlar içeren bir kapalı bahçe bulunmaktadır. Bu kavram modern teknolojilerle birlikte aktif, ama uyumlu bir yaşam tarzına izin vermektedir. Delmar Residense kompleksinin yapımında sadece doğal malzemeler – granit, traverten, diğer taş, ahşap, cam, alüminyum ve paslanmaz çelik – kullanılmıştır.

Dairelerin tavan yüksekliği 3 metre, ısı ve ses yalıtımlı panoramik pencereler 2,7 metre yüksekliğindedir. Özel olarak tasarlanmış kapılar 2.3 metre yüksekliğindedir. Dairelerde, teraslarda ve avluda yer alan zeminlerin yanı sıra banyo ve tuvalet duvarları, yüksek kaliteli İtalyan graniti ile döşenmiştir. Banyolarda yerden ısıtma bulunmaktadır. Tüm daireler Schneider Electric ve Legrand (Fransa) tarafından üretilen kablolu güvenlik cihazları ile donatılmıştır. Tüm dairelerde ayrıca bir inverter çok split klima (LG marka) bulunmaktadır. Çok sistemli dış üniteler özel olarak tasarlanmış platformlara monte edilir, böylece dairelere ses gelmesi engellenmiş olur. Sıcak su temini otonom elektrikli su ısıtıcıları “Ariston” (İtalya) tarafından sağlanmaktadır. Otoparkta otomatik yangın alarm sistemi bulunmaktadır.

Wi-Fi router «ZyXEL Keenetic» (Tayvan) sistemi ile tüm daireler dijital televizyona ve yüksek hızlı internete bağlanmaktadır.

Bu projenin kaba inşaati bitmiş inşaat yasağından dolayı haziran-ağustos aylarında ara verilmiş durumdadır. Kasım 2018 de teslimler planlanmıştır.

Projede kalan az sayıdaki dairenin fiyatları 79 bin avro’dan başlamaktadır.

Daire Planları ve m2'leri

Diğer Montenegro Projeleri

Lustica

Life As It Should Be Trašte körfezinde,  Luštica yarımadasında, arkadaki dağlar ve körfez arasında yer alıyor.  Temiz havası, billur Adriatik denizi ve doğal plajları

Dukley Gardens

Dukley Gardens – Adriyatik Körfezinde Elit Yaşam Dairelerde yüksek kaliteyi sağlayabilmek için tamamen uluslararası markalar kullanılmıştır: Italyan parke GARBELOTTO, iç kapılar, cam bölmeler, seramitler